Greenball_Logo_2018_v20_white.png
billiard    ping-pong    fotbálek    bar    terasa    TV    XBOX + Kinect
Poř. Družstvo Utkání Výhry Prohry Skore Koeficient
1 BC Praha A 15 14 1 34 : 11 3,091
  Janata Jan 14/12, Hajdovský Marek 14/12, Erös Dávid 15/8,
2 BC Mladá Boleslav 15 12 3 30 : 15 2,000
  Kraušner Miroslav 13/9, Nohynek Dušan 14/7, Dorobant Slavo 15/12, Rousek Pavel 1/0,
3 Řipská Praha A  15 12 3 34 : 11 3,091
  Houdek Adam 13/12, Bröschel Jan 13/7, Zeman Pavel 15/13,
4 Balabuška Praha A  15 11 4 31 : 14 2,214
  Bernášek Lukáš 15/10, Hofman Jiří 15/9, Křenek Lukáš 12/12, Matéová Svetlana 3/0,
5 Ha Ha Harlequin Praha 15 10 5 28 : 17 1,647
  Halamka Pavel 9/3, Lomský Josef 5/2, Balaštík Pavel 15/9, Halamka Dominik 14/12,
6 Delta Brno Mix 15 10 5 28 : 17 1,647
  Žalman David 15/14, Gavenčiak Michal 10/10, Mlejnková Markéta 12/3, Venhodová Vladimíra 2/0,
7 DUNS Benátky A 15 9 6 24 : 21 1,143
  Kováč Radovan 15/6, Urban Petr 15/11, Janoušek Petr 14/6,
8 Casablanca Tábor A  15 8 7 23 : 22 1,045
  Kavan Petr 5/3, Suchánek Jan 15/10, Bačik Michal 14/6, Suchánek Tomáš 5/1, Marek Lukáš 5/2,
9 BC Renda Roudnice 15 7 8 24 : 21 1,143
  Tichý Jaroslav 9/8, Aust Jiří 10/7, Kulas René 11/2, Krupička Jan 12/4,
10 Bio Systém Plzeň A 15 6 9 19 : 26 0,731
  Stuna Jakub 14/10, Urbánek Tomáš 4/0, Zoltán Duna 14/4, Písař Jan 3/1, Ptáčník Tomáš 9/3,
11 Metropol Č. Budějovice A  15 5 10 18 : 27 0,667
  Podroužek Antonín 13/5, Friedek Petr 9/2, Wurdak Tomáš 15/8, Manda Filip 6/2,
12 Harlequ´in Praha C 15 5 10 19 : 26 0,731
  Skopal Tadeáš 15/11, Vladyka Robin 15/3, Linha Jaromír 14/4,
13 Storm Delta Brno 15 4 11 12 : 33 0,364
  Majerčík Radko 15/3, Bohůnek Jindřich 10/6, Trllo David 10/3,
14 Greenball Lanškroun A 15 4 11 17 : 28 0,607
  Šána Petr 10/2, Kopecký Daniel 14/10, Mašková Eva 15/3, Milý Daniel 4/1,
15 Bio Systém Plzeň C 15 2 13 9 : 36 0,250
  Novák Patrik 14/3, Velíšek Josef 8/0, Janošťák Josef 4/0, Šperl Milan 9/3, Sieber Radek 10/3,
16 Balabuška Praha B  15 1 14 10 : 35 0,286
  Dragoun Daniel 14/5, Sedláček Jan 5/1, Šimon Zdeněk 12/2, Kopecký Tomáš 13/1,
                 
Poř. Družstvo Utkání Výhry Prohry Skore Koeficient
1 Delta Brno Mix 10 10 0 24 : 6 4,000
  Žalman David 10/10, Gavenčiak Michal 10/10, Mlejnková Markéta 7/3, Venhodová Vladimíra 2/0, 
2 Řipská Praha A  10 9 1 25 : 5 5,000
  Houdek Adam 9/9, Bröschel Jan 10/7, Zeman Pavel 10/9, 
3 BC Praha A 10 9 1 23 : 7 3,286
  Janata Jan 10/9, Hajdovský Marek 10/8, Erös Dávid 10/6, 
4 Ha Ha Harlequin Praha 10 8 2 21 : 9 2,333
  Halamka Pavel 5/3, Lomský Josef 5/2, Balaštík Pavel 10/8, Halamka Dominik 10/8, 
5 BC Mladá Boleslav 10 8 2 21 : 9 2,333
  Kraušner Miroslav 10/8, Nohynek Dušan 10/5, Dorobant Slavo 10/8, Rousek Pavel 0/0, 
6 Balabuška Praha A  10 7 3 20 : 10 2,000
  Bernášek Lukáš 10/7, Hofman Jiří 10/6, Křenek Lukáš 7/7, Matéová Svetlana 3/0, 
7 DUNS Benátky A 10 5 5 13 : 17 0,765
  Kováč Radovan 10/4, Urban Petr 10/6, Janoušek Petr 9/2, 
8 Casablanca Tábor A  10 4 6 13 : 17 0,765
  Kavan Petr 5/3, Suchánek Jan 10/5, Bačik Michal 9/3, Suchánek Tomáš 5/1, 
9 Storm Delta Brno 10 4 6 11 : 19 0,579
  Majerčík Radko 10/3, Bohůnek Jindřich 10/6, Trllo David 5/2, 
10 BC Renda Roudnice 10 3 7 13 : 17 0,765
  Tichý Jaroslav 9/8, Aust Jiří 5/2, Kulas René 8/1, Krupička Jan 7/1, 
11 Metropol Č. Budějovice A  10 3 7 12 : 18 0,667
  Podroužek Antonín 9/3, Friedek Petr 9/2, Wurdak Tomáš 10/5, Manda Filip 1/1, 
12 Harlequ´in Praha C 10 3 7 11 : 19 0,579
  Skopal Tadeáš 10/6, Vladyka Robin 10/2, Linha Jaromír 10/3, 
13 Greenball Lanškroun A 10 3 7 11 : 19 0,579
  Šána Petr 10/2, Kopecký Daniel 9/5, Mašková Eva 10/3, 
14 Bio Systém Plzeň A 10 2 8 10 : 20 0,500
  Stuna Jakub 9/7, Urbánek Tomáš 4/0, Zoltán Duna 9/2, Písař Jan 3/1, Ptáčník Tomáš 5/0, 
15 Bio Systém Plzeň C 10 2 8 7 : 23 0,304
  Novák Patrik 9/3, Velíšek Josef 3/0, Janošťák Josef 4/0, Šperl Milan 9/3, Sieber Radek 5/1, 
16 Balabuška Praha B  10 0 10 5 : 25 0,200
  Dragoun Daniel 9/3, Sedláček Jan 5/1, Šimon Zdeněk 7/1, Kopecký Tomáš 9/0, 
                 
Poř. Družstvo Utkání Výhry Prohry Skore Koeficient
1 Delta Brno Lakers 8 7 1 17 : 7 2,429
  Misák Petr 8/5, Jelínek Petr 8/7, Sedláček Tomáš 8/5, 
2 Harlequin Praha E 8 6 2 16 : 8 2,000
  Mičkal Libor 8/7, Kotsev Stefan 8/7, Burda Martin 8/2, 
3 BC Praha D 8 6 2 18 : 6 3,000
  Horák Michal 8/6, Pavlů Jiří 8/6, Mašek Pavel 8/6, 
4 MPC Pardubice D 8 4 4 14 : 10 1,400
  Praus Tomáš 8/6, Elis Tomáš 2/1, Diviš Jan 5/2, Vondrák Jakub 2/0, Zajíček Tomáš 7/5, 
5 Řipská Praha C 8 4 4 12 : 12 1,000
  Washburn Calvin 8/6, Washburn Geoff 8/4, Ramp Bert 8/2, 
6 Tenis Harlequin Praha 8 4 4 12 : 12 1,000
  Blažek Michal 8/4, Lukas David 8/5, Hošek Michal 8/3, 
7 BC Příchovice 8 3 5 8 : 16 0,500
  Louda Luboš 6/1, Zeman Milan 5/1, Šperl Jiří 7/2, Bergmann Lukáš 6/4, 
8 BC Greenball Lanškroun B 8 1 7 6 : 18 0,333
  Svedek Marian 8/4, Chládek Štěpán 8/1, Šindler Pavel 8/1, 
9 BC Golden Horn Praha B 8 1 7 5 : 19 0,263
  Somol Michal 7/1, Svoboda Robert 7/4, Vencovský Tomáš 5/0, Somolová Lenka 5/0, 
10 10         :   0,000
Poř. Družstvo Utkání Výhry Prohry Skore Koeficient
1 BC Praha A 5 5 0 12 : 3 4,000
  Janata Jan 5/5, Hajdovský Marek 5/5, Erös Dávid 5/2,
2 Delta Brno Mix 5 5 0 11 : 4 2,750
  Žalman David 5/5, Gavenčiak Michal 5/5, Mlejnková Markéta 2/0, Venhodová Vladimíra 2/0,
3 Ha Ha Harlequin Praha 5 4 1 11 : 4 2,750
  Halamka Pavel 5/3, Lomský Josef 0/0, Balaštík Pavel 5/4, Halamka Dominik 5/4,
4 Řipská Praha A  5 4 1 11 : 4 2,750
  Houdek Adam 4/4, Bröschel Jan 5/3, Zeman Pavel 5/4,
5 BC Mladá Boleslav 5 3 2 10 : 5 2,000
  Kraušner Miroslav 5/4, Nohynek Dušan 5/3, Dorobant Slavo 5/3, Rousek Pavel 0/0,
6 DUNS Benátky A 5 3 2 8 : 7 1,143
  Kováč Radovan 5/1, Urban Petr 5/4, Janoušek Petr 4/2,
7 BC Renda Roudnice 5 3 2 8 : 7 1,143
  Tichý Jaroslav 4/3, Aust Jiří 5/2, Kulas René 3/1, Krupička Jan 2/1,
8 Balabuška Praha A  5 3 2 7 : 8 0,875
  Bernášek Lukáš 5/3, Hofman Jiří 5/2, Křenek Lukáš 2/2, Matéová Svetlana 3/0,
9 Casablanca Tábor A  5 2 3 8 : 7 1,143
  Kavan Petr 5/3, Suchánek Jan 5/2, Bačik Michal 4/2,
10 Metropol Č. Budějovice A  5 2 3 7 : 8 0,875
  Podroužek Antonín 4/1, Friedek Petr 4/2, Wurdak Tomáš 5/2, Manda Filip 1/1,
11 Greenball Lanškroun A 5 2 3 7 : 8 0,875
  Šána Petr 5/1, Kopecký Daniel 4/2, Mašková Eva 5/3,
12 Harlequ´in Praha C 5 1 4 5 : 10 0,500
  Skopal Tadeáš 5/4, Vladyka Robin 5/0, Linha Jaromír 5/1,
13 Bio Systém Plzeň A 5 1 4 5 : 10 0,500
  Stuna Jakub 4/3, Urbánek Tomáš 4/0, Zoltán Duna 4/1, Písař Jan 3/1,
14 Storm Delta Brno 5 1 4 3 : 12 0,250
  Majerčík Radko 5/1, Bohůnek Jindřich 5/2,
15 Bio Systém Plzeň C 5 1 4 3 : 12 0,250
  Novák Patrik 4/1, Velíšek Josef 3/0, Janošťák Josef 4/0, Šperl Milan 4/2,
16 Balabuška Praha B  5 0 5 4 : 11 0,364
  Dragoun Daniel 4/3, Sedláček Jan 5/1, Šimon Zdeněk 2/0, Kopecký Tomáš 4/0,
                 
POOL 8ball:
1. Michal fica Petrik
2. Marian mary Svedek
3. Pavel šidlo Šindler
4. Petr pjeťo Hrabal
5. Štěpán štěpa Chládek
6. Vojta kůča Kučera
7. Karlos pechos Pecháček
9       7       BC Mladá Boleslav 2     5  
Prague Balabuška 1     Bio Systém Plzeň B 1     Bio Systém Plzeň B 0     BC Mladá Boleslav 2
Bio Systém Plzeň A 2     Prague Balabuška 2     Greenball Lanškroun 2     Greenball Lanškroun 1
z 6               Prague Balabuška 1     do 10  
10       8       NETO Č. Budějovice  1     6  
NETO Č. Budějovice  1     NETO Č. Budějovice  3     Bio Systém Plzeň C 2     Bio Systém Plzeň C 2
Greenball Lanškroun 2     Harlequ´in Praha A 0     Bio Systém Plzeň A 2     Bio Systém Plzeň A 1
z 5               Harlequ´in Praha A 0     do 9  
Poř. Družstvo Utkání Výhry Prohry Skore Koeficient
1 Delta Brno Mix 15 14 1 36 : 9 4,000
  Mlejnková Markéta 5/3, Gavenčiak Michal 10/10, Žalman David 15/15, Venhodová Vladimíra 10/4, Arivukkannan Balan 5/4,
2 Bio Systém Plzeň C 15 11 4 31 : 14 2,214
  Písař Jan 15/9, Vrzák František 11/7, Juliš Vojtěch 4/3, Janošťák Aleš 14/11,
3 Harlequ´in Praha A 15 11 4 26 : 19 1,368
  Příbanová Simona 15/9, Fikais Petr 15/7, Vladyka Robin 15/10,
4 BC Renda Roudnice 15 10 5 28 : 17 1,647
  Tichý Jaroslav 15/15, Aust Jiří 10/8, Kulas René 10/5, Demčík Milan 0/0,
5 Prague Balabuška 15 9 6 27 : 18 1,500
  Havelka Bedřich 9/3, Zvelebil Václav 9/4, Mašková Eva 12/9, Růžička Tomáš 15/11,
6 AC Mojito Řipská Praha 15 9 6 28 : 17 1,647
  Liebová Martina 4/0, Votava Ondřej 14/8, Liebová Veronika 11/8, Viliš Petr 15/11,
7 Greenball Lanškroun 15 8 7 22 : 23 0,957
  Kopecký Daniel 10/9, Šána Petr 10/8, Matoušek Jiří 15/4, Kučera Vojtěch 4/0, Kögler Petr 5/0,
8 Balabuška Praha B 15 7 8 21 : 24 0,875
  Weber Pavel 14/5, Mičkal Libor 15/10, Krasinger Petr 15/6,
9 BC Praha 2002 A 15 7 8 21 : 24 0,875
  Valentin František 15/7, Lener Jaroslav 5/3, Klečka Jan 12/9, Krkavec Jan 8/1, Nguyen Huy Mao 4/0,
10 MPC Pardubice A 15 6 9 19 : 26 0,731
  Vondráček Petr 14/8, Elis Tomáš 11/4, Praus Tomáš 6/1, Švestka Martin 5/2, Diviš Jan 8/3,
11 Ekvita Kladno A 15 6 9 22 : 23 0,957
  Čermák Jan 15/7, Topinka Martin 14/11, Říha Matěj 14/2,
12 Duns Benátky B 15 6 9 20 : 25 0,800
  Urban Vladimír 14/8, Pokorný Tomáš 13/5, Fibich Zdeněk 8/3, Šubrt Pavel 4/0, Neumann René 5/3,
13 BC Hradec Králové 15 5 10 18 : 27 0,667
  Žalmanová Ilona 14/4, Šindelář Pavel 14/6, Rambousek Karel 9/3, Tužil Pavel 7/4,
14 Casablanca Tábor B 15 5 10 17 : 28 0,607
  Marek Lukáš 14/8, Beneš Vladislav 15/5, Borkovec Miloslav 14/4, Kříž Petr 2/0,
15 1. BC Děčín 15 4 11 17 : 28 0,607
  Volf Martin 15/5, Hampl Lukáš 14/3, Kváča Tomáš 10/4, Vajner David 5/4,
16 Ekvita Kladno B 15 2 13 7 : 38 0,184
  Joch Štěpán 7/1, Markup Petr 15/4, Božovský Robert 8/1, Pávek Petr 14/0,
                 
VÝSLEDKY VÁNOČNÍ BLECHA-CUP 2010
  KARAMBOL:                          POOL 8ball:

1. Laco Bako                                  1. Štěpán Chládek
2. Karel Pecháček                           2. Marian Svedek
3. Marian Svedek                              3. Pavlik Šídlo
4. Jenda Kopecký                           4. Jiřka Nedomák
5. Peťa Chládek                              5. Jiřka Andrle
          skóre   koef.
1. Hajdovský Marek   Billard centrum Praha 42 :19   2,211
2. Kopecký Daniel   BC Greenball Lanškroun 34 :17   2,000
3. Rambousek Karel   Billard centrum Litomyšl 39 :26   1,500
4. Kopecký Milan   BC Greenball Lanškroun 27 :27   1,000
5. Klofanda Vladimír   T.B.C. 20 :19   1,053
6. Žalmanová Ilona   BC Hradec Králové 25 :25   1,000
7. Švesták Jan   BC Bludov 23 :25   0,920
8. Nechvíle Petr   Bernard BC 21 :23   0,913
9. Rychtařík Mikoláš   Billard Centrum Litomyšl 16 :16   1,000
10. Fatlys Libor   Litomyšl 15 :17   0,882
11. Rychtařík Jan   Billard centrum Litomyšl 11 :14   0,786
12. Myška Lukáš   BC Bludov 10 :16   0,625
13. Picek Roman   BC Greenball Lanškroun 11 :13   0,846
14. Šána Petr   BC Greenball Lanškroun 12 :15   0,800
15. Švesták Marek   BC Bludov 13 :17   0,765
16. Žalman Miloš   BC Hradec Králové 5 :13   0,385
17. - 18. Hajn Pavel   Billard centrum Litomyšl 6 :13   0,462
17. - 18. Komenda Josef   BC Bludov 6 :13   0,462
19. Vraspír Marek   Litomyšl 5 :13   0,385
Poř. Družstvo Utkání Výhry Prohry Skore Koeficient
1 BC Praha 15 14 1 37 : 8 4,625
  Janata Jan 13/10, Hajdovský Marek 15/14, Kraušner Miroslav 15/11,
2 Balabuška Praha A 15 14 1 35 : 10 3,500
  Bernášek Lukáš 11/8, Žalman David 13/11, Křenek Lukáš 9/9, Hofman Jiří 11/6, Gajda Petr 0/0,
3 Balabuška Praha C 15 12 3 30 : 15 2,000
  Longdi Zhou 15/8, Vobořil Zdeněk 15/10, Daněk Vojtěch 13/10,
4 Řipská Praha A 15 9 6 28 : 17 1,647
  Al Tamimi Zaid 12/6, Houdek Adam 14/12, Broschel Jan 13/5, Zeman Pavel 5/5,
5 Harlequin Roudnice A 15 9 6 24 : 21 1,143
  Halamka Pavel 13/7, Halamka Dominik 10/10, Lomský Josef 14/5, Michal Kryštof 3/1, Ivanec Bohdan 4/0,
6 Metropol Č. Budějovice A 15 8 7 25 : 20 1,250
  Vančura Tomáš 15/10, Friedek Petr 15/6, Wurdak Tomáš 14/8,
7 NETO Č. Budějovice 15 8 7 23 : 22 1,045
  Podroužek Antonín 15/10, Souček Michal 15/7, Čermák Miroslav 5/2, Holoubek Jakub 5/4,
8 Casablanca Tábor A 15 8 7 22 : 23 0,957
  Kavan Petr 15/5, Suchánek Jan 14/9, Bačik Michal 15/7,
9 Harlequin Roudnice B 15 7 8 21 : 24 0,875
  Rambousek René 7/3, Keleman Miroslav 9/3, Lacko Dušan 4/1, Aust Jiří 15/10, Měcháček Michal 5/2, Králíček Radim 4/1,
10 DUNS Benátky A 15 7 8 23 : 22 1,045
  Kováč Radovan 15/5, Urban Petr 14/9, Janoušek Petr 15/8,
11 Greenball Lanškroun 15 7 8 20 : 25 0,800
  Kopecký Daniel 15/10, Šána Petr 14/7, Petrik Michal 5/0, Picek Roman 5/1, Vimr Jan 5/1,
12 Bio Systém A 15 5 10 20 : 25 0,800
  Stuna Jakub 12/7, Janošťák Aleš 15/6, Trojáček Martin 10/2, Urbánek Tomáš 7/4,
13 Hradec Králové 15 4 11 13 : 32 0,406
  Žalmanová Ilona 15/5, Šindelář Pavel 15/5, Rambousek Karel 14/2,
14 BC Mladá Boleslav 15 4 11 19 : 26 0,731
  Dorobant Slavo 15/13, Mošnička Roman 8/0, Neuberg Libor 15/3, Rousek Pavel 5/1,
15 BC Praha 2002 A 15 3 12 11 : 34 0,324
  Klečka Jan 14/3, Valentin František 5/2, Lener Jaroslav 15/5,
16 BAR BAR Beroun 15 1 14 9 : 36 0,250
  Kotršal František 15/2, Christos Seizis 10/3, Christu David 10/2, Žemlička Josef 10/2,
Greenball Lanškroun - billiard, kulečník, karambol, snooker, fotbálek, foosball, ping-pong, bar, TV …
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one